CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Vicktoria di Makiaveli EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Vicktoria di Makiaveli EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Vicktoria di Makiaveli EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Vicktoria di Makiaveli EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Vicktoria di Makiaveli EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Vicktoria di Makiaveli EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Vicktoria di Makiaveli EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Vicktoria di Makiaveli EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Vicktoria di Makiaveli EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Vicktoria di Makiaveli

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Vicktoria di Makiaveli Empty
ПисанеЗаглавие: Vicktoria di Makiaveli   Vicktoria di Makiaveli EmptyПон Яну 07, 2013 12:39 pm

Име:
Виктория ди Макиавели

Години:
19

Раса:
Хибрид /баща-вампир + майка –демон/

Дарба:
Телепатия, Нараняване с поглед

Външен вид:
Казват ми, че съм чаровна и красива, но всъщност не го отричам. Най-много харесвам кристалносините си очи. Косата ми е светлокестенява и се спуска на големи вълни до средата на гърба ми. Доста съм вискока, всъщност 1,70, а тялото ми е стройно и стегнато. Поддържам се с фитнес. Кожата ми е доста бледа и лошото е, че почти не почернява, а устните ми са светлорозови, почти прасковени.

Характер
Думите, описващи ме най-добре са – непредсказуема, дръзка и щура. За мен правилата просто не важат. Правя каквото поискам и когато поискам, без да мисля за последиците, с които в повечето случаи успявам да се справя. Татко казваше, че съм безмилостна. Да, той беше прав, защото аз просто нямам съвест, а в редките случаи, в които тя се обажда, просто бива отхвърляна от мен.
Въпреки, че е рядкост да съществува човек, важен за мен, когато такъв все пак се появи не позволявам той да бъде наранен по никакъв начин. Много бях привързана към семейството си, дори и да не го показвам. Всъщност, избягвам да демонстрирам чувствата си. Точно поради тази причина, никога не можеш да знаеш какво ми се върти в главата.
Саркастичните коментари са ми запазена марка, просто съм много остроумна, казвам го, дори и да не звучи скромно. Все пак, никога не съм целяла да е така... Да, голям непукист съм за много неща, освен за тези, които ме касаят. Когато нещо ме вълнува не спирам докато не постигна целта си. Доста съм упорита, но настроенията ми се сменят много бързо и това понякога ме прави непостоянна, въпреки че мразя да съм такава. Не, с мен не можете да скучаете.

История:
Историята ми е доста шантава. Започва с раждането ми преди 19 години в Лондон. Всъщност, не познавам майка си. Тя е демон, но ме е изоставила и затова живеех с баща си допреди известно време. Той е вамипир – убиец, кръвопиец и гадняр. С него доста си приличаме в много отношения. Той ме превърна в това, което съм сега, а аз се харесвам такава каквато съм. Татко ме научи на всичко, което знаеше. Винаги беше до мен в трудните моменти. Той бе човекът, на когото разчитах безрезервно. Двамата бяхме чудесен екип, но за съжаление той бе убит. Тъжен инцидент, но го преживях, след като отмъстих за смъртта му. Това даде урок на много хора да не се закачат с мен. След като издирих и убих виновниците, заминах надалеч. Исках да се махна от стария Лондон завинаги и затова дойдох във Фелс Чърч. Случайно дочух, че градът е пълен със свръхестествени същества, което напълно ме улесняваше. Нямаше нужда да търся повече, след като разбрах за съществуването на градчето. Запалих колата и пристигнах възможно най-скоро. Тук никой не ме познава. Затова мисля да започна живота си отначало, но този път без грешки. Няма да позволя на никого да ме нарани. Мен или някой от семейството ми, което предстои да намеря.



Допълнително:

- Не пуша
- Вманиачена съм в маникюра си
- Люим парфюм – Caroline Herrera 212

Снимка+лик:

Barbara Palvin
Vicktoria di Makiaveli V343030_large(
Върнете се в началото Go down
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Vicktoria di Makiaveli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vicktoria di Makiaveli   Vicktoria di Makiaveli EmptyПон Яну 07, 2013 12:52 pm

Одобрена си, добре дошла. (:
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Vicktoria di Makiaveli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vicktoria di Makiaveli   Vicktoria di Makiaveli EmptyПон Яну 07, 2013 1:13 pm

Благодаря Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Vicktoria di Makiaveli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vicktoria di Makiaveli   Vicktoria di Makiaveli Empty

Върнете се в началото Go down
 
Vicktoria di Makiaveli
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Vicktoria's closet

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: Вашите персонажи :: създаване на герой-
Идете на: