CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Christian. EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Christian. EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Christian. EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Christian. EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Christian. EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Christian. EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Christian. EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Christian. EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Christian. EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Christian.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Christian.

Christian.


Местожителство : Фелс Чърч
Брой мнения : 150
Дата на регистрация : 06.01.2013

Christian. Empty
ПисанеЗаглавие: Christian.   Christian. EmptyПон Яну 07, 2013 1:57 am

Christian. Tumblr_m6zt0iYt7p1rawx9bo1_500
Име: Кристиан

Години: 20/1800

Раса: Едно от онези безсмъртни същества, които не се нуждаят от много храна. Наричат ме кръвопиец, но вампир звучи по изискано.

Дарба: Да се превръщам във всяко едно животно или да крада някой от образите на тези, които съм срещнал, както и да влизам в чуждите сънища.

Външен вид: Една дума - Неустоим... Добре де, не чак неустоим, но имам магнетичен чар, за които повечето мъже убиват. Имам кестенява коса, за която полагам изключително много грижи, винаги съм гладко обръснат, не търпя брада, пречи ми. Очите ми са кафяви, а телосложението достатъчно прилично, че момичетата да ме искат като притурка на балдахина си, но аз имам очи само за една. Другите просто не могат да ме впечатлят.

Характер: За вампир съм изключително честен и справедлив. Не обичам да ме лъжат затова и аз винаги казвам истинната. Търпението е в кръвта ми, умея да чакам, пък и за къде да бързам след като ще живея едва ли не докато не свърши света. Единственото нещо, от което ме е страх е “Големия шев”. Импулсивен съм и не мисля много преди да действам. Не се паникьосвам. Не ми пука за мнението на хората, за мен те са изключително жалки същества, които не оценяват това, което имат. Обожавам децата и тяхната наивност, но не и глупостта за мен тя е порок, за който има лечение, но никой още не го е осъзнал. На моменти избухвам и става опасно за всички, които са около мен. Обичам да изразявам себе си чрез сарказъм, но се опитвам да не го използвам често защото хората не обичат да бъдат иронизирани.

История: Всичко е започнало в далечната 193 година. Тогава съм се родил човек. Живеех в някакво малко село, някъде по средата на Римската империя. Семейството ми беше бедно и имах пет брата и две сестри. Родителите ни едва ни изхранваха, затова и като станах на петнадесет решиха да ме задомят. Намериха ми жена от селото Също не беше от богато семейство, но пък беше красива, поне душевно. По онова време не можеше да си избираш за кой да се ожениш. Трябваше да започна работа, баща ми майка ми, както и нейните очакваха внуци, така че още същата година жена ми роди момченце. След още две момиченце. Работех като дървар. Същата работа като баща ми, но не се оплаквах. След като се приберях вкъщи жена ми ме чакаше, приготвила скромна вечеря, а децата си играеха спокойно в къщата. Макар в началото да не я обичах с времето това се научаваше. Пет години живяхме така. Спокойно без притеснения, но ето че някой пусна мълва за жена ми. Била вещица и целия град се вдигна срещу семейството ми. Макар и опитите ми, не успях да я спася. Хванаха я и направиха клада. В опита си да я спася другите селяни се вдигнаха и освен нея затриха и децата ми, оставяйки ме напълно сам.
Пропих се. Бях нещастен и нямаше лек. Тогава една жена ме спаси. Измъкна ме от капана в който се бях заклещил. Каза, че ще ми даде нов живот и й повярвах. Вместо това тя ме превърна. Обрече ме на вечен живот без изход. Нямаше измъкване. Скитах се по света години наред. Натрупах богатство, но така и не мога да спя нощем. За какво са ми всичките пари и това злато. Не ми трябват... Самотата ме убиваше бавно и мъчително. Бяха минали само сто години от нови ми живот и вече не го исках. Тогава той се преобърна. Една нощ, в която бях излязъл да търся закъсняла вечеря намерих нещо или по скоро, попаднах на някого, тя беше Толкова млада. Още в разцвета си, а вече я бяха погубили. Не знам защо но ми напомни на съпругата ми, макар на външен вид да нямаха нищо общо. Бедното същество беше захвърлено да умре, а аз не исках това да става, затова постъпих егоистично. Без да се замислям я превърнах. Нямаше връщане назад. Само се надявах да ме обикне или поне да ми бъде другар през живота...
Дотук с моята история, след това просто ще я изрисувам, ще я опиша с музика...

Допълнително: Какво повече от това...

Снимка+лик: Ed Westwick
Christian. Chuck_Bass_by_carlocharmed89
Върнете се в началото Go down
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Christian. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christian.   Christian. EmptyПон Яну 07, 2013 11:06 am

Добре дошъл. (:
Върнете се в началото Go down
 
Christian.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: Вашите персонажи :: създаване на герой-
Идете на: