CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Търся си всичко останало EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Търся си всичко останало EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Търся си всичко останало EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Търся си всичко останало EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Търся си всичко останало EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Търся си всичко останало EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Търся си всичко останало EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Търся си всичко останало EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Търся си всичко останало EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Търся си всичко останало

Go down 
+11
Lauren.
Sienna.
Christian Ivanov
Wishmaster
Ruby Rubricatus
Damon Daniele
Clara Oswald.
Chelsea Welton
Vicktoria di Makiaveli
Leon Letscher
Lexie Valentine
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 06, 2013 8:42 pm

Тук можете да си търсите приятели, врагове, съквартиранти и всичко, за което се сетите.
Върнете се в началото Go down
Leon Letscher

Leon Letscher


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 06.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПон Яну 07, 2013 6:26 pm

Търся няколко неща:

Лоши вампири, които искам да убия.
Някоя девойка в беда (за предпочитане човек).
Приятел/ка от МНОГО време. Свръхестествено същество, но НЕ вампир, на което да се доверявам и да знае, че съм вампир. Задължително е да е добра! Героя ми е с доста изкривено виждане и въпреки, че е вампир, който е правил ужасни работи, за него всеки отнел живот трябва да ходи под ножа.
Някоя красавица, която да се опита да ми завърти главата, с цел да измъкне нещо от мен или просто да ме манипулира. Дали ще се поддам или не, ще го решим по-натам.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПон Яну 07, 2013 8:30 pm

Search list:
- Търси се някакво подобие на приятел, защото героинята ми е твърде лоша, за да има приятели, с който ще си помагат в безизходни ситуации
- Бивш, с когото може да завържат нещо отново
- Врагове - колкото повече толкова повече
Върнете се в началото Go down
Chelsea Welton

Chelsea Welton


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 122
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyЧет Яну 10, 2013 8:36 pm

Vicktoria di Makiaveli написа:
Search list:
- Търси се някакво подобие на приятел, защото героинята ми е твърде лоша, за да има приятели, с който ще си помагат в безизходни ситуации
- Бивш, с когото може да завържат нещо отново
- Врагове - колкото повече толкова повече

Аз за първото?
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyЧет Яну 10, 2013 8:38 pm

Chelsea Welton написа:
Vicktoria di Makiaveli написа:
Search list:
- Търси се някакво подобие на приятел, защото героинята ми е твърде лоша, за да има приятели, с който ще си помагат в безизходни ситуации
- Бивш, с когото може да завържат нещо отново
- Врагове - колкото повече толкова повече

Аз за първото?

Супер, взимам те.
Върнете се в началото Go down
Clara Oswald.

Clara Oswald.


Местожителство : Somewhere into the space
Брой мнения : 59
Дата на регистрация : 09.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПет Яну 11, 2013 5:47 pm

Vicktoria di Makiaveli написа:
Search list:
- Търси се някакво подобие на приятел, защото героинята ми е твърде лоша, за да има приятели, с който ще си помагат в безизходни ситуации
- Бивш, с когото може да завържат нещо отново
- Врагове - колкото повече толкова повече
ме за враг?
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПет Яну 11, 2013 6:09 pm

Clara Oswald. написа:
Vicktoria di Makiaveli написа:
Search list:
- Търси се някакво подобие на приятел, защото героинята ми е твърде лоша, за да има приятели, с който ще си помагат в безизходни ситуации
- Бивш, с когото може да завържат нещо отново
- Врагове - колкото повече толкова повече
ме за враг?

Взимам те, ако си свободна може да пишем, че си нямам другарче...
Върнете се в началото Go down
Clara Oswald.

Clara Oswald.


Местожителство : Somewhere into the space
Брой мнения : 59
Дата на регистрация : 09.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПет Яну 11, 2013 6:15 pm

Vicktoria di Makiaveli написа:
Clara Oswald. написа:
Vicktoria di Makiaveli написа:
Search list:
- Търси се някакво подобие на приятел, защото героинята ми е твърде лоша, за да има приятели, с който ще си помагат в безизходни ситуации
- Бивш, с когото може да завържат нещо отново
- Врагове - колкото повече толкова повече
ме за враг?

Взимам те, ако си свободна може да пишем, че си нямам другарче...
добре Smile ако искаш аз да почна :д

едит - писах ТУК
Върнете се в началото Go down
Damon Daniele

Damon Daniele


Местожителство : Some where in the universe
Брой мнения : 33
Дата на регистрация : 11.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 11:52 am

- Врагове
- Единственият му приятел
Върнете се в началото Go down
Ruby Rubricatus

Ruby Rubricatus


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 82
Дата на регистрация : 11.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 1:14 pm

Търсят се:
-Един-двама стари приятели
-Бивше гадже,от много отдавна,още преди да стане голямата трагедия в животът й
-Роднина...брат или сестра,може и братовчед/ка
-Някой,който да й е помогнал да се справи с гневът си и да я е обучил как да се бие
-Съквартирант/ка


Върнете се в началото Go down
Wishmaster

Wishmaster


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 12.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 5:36 pm

Търсим, търсим...
~ Човек, който да пише горе-долу изчерпателни постове. На Джак му трябва някой с подобни на неговите бушуващи мисли. Търси някой, на когото може да се обади в три през нощта, за да дискутират кривият ъгъл, под който са израснали мустаците на Айнщайн. Общо взето някой, с когото да споделят празните си приказки.
~ Съквартирант или съквартирантка - няма значение. Героят ми е разхвърлян, шумен и спи по възможно 12 часа в денонощието, но да кажем че ще съгласи да помага с домашните задължения... когато е в настроение.
~ Момиче, към което да изпитва някаква по-особена привързаност и все пак да не е сериозно.
Върнете се в началото Go down
Christian Ivanov

Christian Ivanov


Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 09.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 6:15 pm

Търся си момиче , с което да правим секс; да се караме , да се ругаем , да чупим личните си вещи ; да спим с най-добрите си приятели , но накрая , когато разберем , че това е истинската любов и че правим всичко от инат , и когато сякаш всичко е изгубено да променим себе си да се опитаме да оправим нещата.
( момичето трябва да можеш да пише сносни постове)
Върнете се в началото Go down
Chelsea Welton

Chelsea Welton


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 122
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 8:14 pm

Търся си две, може и три, приятелки.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 9:52 pm

Christian Ivanov написа:
Търся си момиче , с което да правим секс; да се караме , да се ругаем , да чупим личните си вещи ; да спим с най-добрите си приятели , но накрая , когато разберем , че това е истинската любов и че правим всичко от инат , и когато сякаш всичко е изгубено да променим себе си да се опитаме да оправим нещата.
( момичето трябва да можеш да пише сносни постове)

Мен взимаш ли ме?
Върнете се в началото Go down
Ruby Rubricatus

Ruby Rubricatus


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 82
Дата на регистрация : 11.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyСъб Яну 12, 2013 10:10 pm

Wishmaster написа:
Търсим, търсим...
~ Човек, който да пише горе-долу изчерпателни постове. На Джак му трябва някой с подобни на неговите бушуващи мисли. Търси някой, на когото може да се обади в три през нощта, за да дискутират кривият ъгъл, под който са израснали мустаците на Айнщайн. Общо взето някой, с когото да споделят празните си приказки.
~ Съквартирант или съквартирантка - няма значение. Героят ми е разхвърлян, шумен и спи по възможно 12 часа в денонощието, но да кажем че ще съгласи да помага с домашните задължения... когато е в настроение.
~ Момиче, към което да изпитва някаква по-особена привързаност и все пак да не е сериозно.

Мен за някое? Няма значение за кое защото и трите идеи ми се струват тотално страхотни! Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sienna.

Sienna.


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 12.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 13, 2013 10:22 am

Моя милост търси:
- Най - добър приятел, който е като брат за Сиена. Единствения, на който Сиена да е казвала за миналото си (ще обясня на ЛС) и, който винаги да е там за нея, както и тя за него; понякога - през повечето време - да излизат по цели нощи в различни клубове и да се забавляват, понякога да си остават вкъщи (у Ес или у него), никога да не остават скуката да обладае другия и пр.
- Две най - добри приятелки, с което да са изключително близки и винаги да може да разчитат на другата. За предпочитане да не е нещо свръхестествено.
- Вампир, който да е убил приятеля на Сиена, и сега Ес да го среща в града и да иска да го убие.
- Някой, който да си пада по Сиена, но да предпочита да я дразни и да се държи изключително гадно с нея, вместо да си признае.


Последната промяна е направена от Sienna. на Нед Яну 13, 2013 10:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 13, 2013 10:26 am

Sienna. написа:
Моя милост търси:
- Най - добър приятел, който е като брат за Сиена. Единствения, на който Сиена да е казвала за миналото си (ще обясня на ЛС) и, който винаги да е там за нея, както и тя за него; да излизат за по чашка или две, понякога - през повечето време - да излизат по цели нощи в различни клубове и да се забавляват, понякога да си остават вкъщи (у Би или у него), никога да не остават скуката да обладае другия и пр.
- Две най - добри приятелки, с което да са изключително близки и винаги да може да разчитат на другата. За предпочитане да не е нещо свръхестествено.
- Вампир, който да е убил приятеля на Сиена, и сега Ес да го среща в града и да иска да го убие.
- Някой, който да си пада по Бианка, но да предпочита да я дразни и да се държи изключително гадно с нея, вместо да си признае.

Ами не съм вампир, но съм убивала много хора през живота си, така че може да съм подходяща.
Върнете се в началото Go down
Sienna.

Sienna.


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 12.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 13, 2013 10:28 am

Vicktoria di Makiaveli написа:
Ами не съм вампир, но съм убивала много хора през живота си, така че може да съм подходяща.

Съжалявам, но ми трябва вампир, понеже така е в историята ми, а не ми се променят неща.
Върнете се в началото Go down
Clara Oswald.

Clara Oswald.


Местожителство : Somewhere into the space
Брой мнения : 59
Дата на регистрация : 09.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 13, 2013 7:01 pm

Vicktoria di Makiaveli написа:
Sienna. написа:
Моя милост търси:
- Най - добър приятел, който е като брат за Сиена. Единствения, на който Сиена да е казвала за миналото си (ще обясня на ЛС) и, който винаги да е там за нея, както и тя за него; да излизат за по чашка или две, понякога - през повечето време - да излизат по цели нощи в различни клубове и да се забавляват, понякога да си остават вкъщи (у Би или у него), никога да не остават скуката да обладае другия и пр.
- Две най - добри приятелки, с което да са изключително близки и винаги да може да разчитат на другата. За предпочитане да не е нещо свръхестествено.
- Вампир, който да е убил приятеля на Сиена, и сега Ес да го среща в града и да иска да го убие.
- Някой, който да си пада по Бианка, но да предпочита да я дразни и да се държи изключително гадно с нея, вместо да си признае.

Ами не съм вампир, но съм убивала много хора през живота си, така че може да съм подходяща.

искам аз :д нещо че и Вики иска да ме убие *колкото повече, толкоа повече :д*

~аз издирвам само едно-единствено бфф, с което да се познаваме от много много време, да се разбираме, но и много често да се дразним и закачаме :д и да сме и фр по чашка :д
Върнете се в началото Go down
Lauren.

Lauren.


Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 09.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 13, 2013 8:59 pm

За Лорън са нужни:
# Свидетел или някой, който познава отлично миналото й и я манипулира по този начин, изнудва я и горе-долу упражнява някаква власт над живота й.
# Мъж, на когото да се довери и да бъдат като брат и сестра, докато не се намесят по-топли чувства, но доверието й никога да не е пълно и често Лорън да се отказва от тази връзка. (повече информация на лично съобщение)
# Далечна братовчедка, за която да не знае, но след като узнае да не я понася и все пак да запазват благоприличие в присъствието на другата като тази нейна братовчедка да се опитва да спечели доверието й.
# Приятелка, на която е поверила всичките си тайни, но рано или късно тя решава да й забие нож в гърба и се оказва, че единствената й цел е била да срине из осново настоящия й живот.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli

Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 70
Дата на регистрация : 07.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyНед Яну 13, 2013 9:13 pm

Lauren. написа:
За Лорън са нужни:
# Свидетел или някой, който познава отлично миналото й и я манипулира по този начин, изнудва я и горе-долу упражнява някаква власт над живота й.
# Мъж, на когото да се довери и да бъдат като брат и сестра, докато не се намесят по-топли чувства, но доверието й никога да не е пълно и често Лорън да се отказва от тази връзка. (повече информация на лично съобщение)
# Далечна братовчедка, за която да не знае, но след като узнае да не я понася и все пак да запазват благоприличие в присъствието на другата като тази нейна братовчедка да се опитва да спечели доверието й.
# Приятелка, на която е поверила всичките си тайни, но рано или късно тя решава да й забие нож в гърба и се оказва, че единствената й цел е била да срине из осново настоящия й живот.

За розовкото?
Върнете се в началото Go down
Lauren.

Lauren.


Брой мнения : 18
Дата на регистрация : 09.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПон Яну 14, 2013 5:49 pm

Vicktoria di Makiaveli написа:
Lauren. написа:
За Лорън са нужни:
# Свидетел или някой, който познава отлично миналото й и я манипулира по този начин, изнудва я и горе-долу упражнява някаква власт над живота й.
# Мъж, на когото да се довери и да бъдат като брат и сестра, докато не се намесят по-топли чувства, но доверието й никога да не е пълно и често Лорън да се отказва от тази връзка. (повече информация на лично съобщение)
# Далечна братовчедка, за която да не знае, но след като узнае да не я понася и все пак да запазват благоприличие в присъствието на другата като тази нейна братовчедка да се опитва да спечели доверието й.
# Приятелка, на която е поверила всичките си тайни, но рано или късно тя решава да й забие нож в гърба и се оказва, че единствената й цел е била да срине из осново настоящия й живот.

За розовкото?

Съгласна.
Върнете се в началото Go down
Sienna.

Sienna.


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 12.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПон Яну 14, 2013 5:58 pm

Clara Oswald. написа:
искам аз :д нещо че и Вики иска да ме убие *колкото повече, толкоа повече :д*

Наета си.
Остават:
- Две най - добри приятелки, с което да са изключително близки и винаги да може да разчитат на другата. За предпочитане да не е нещо свръхестествено.
- Някой, който да си пада по Бианка, но да предпочита да я дразни и да се държи изключително гадно с нея, вместо да си признае.
- Бивш приятел, който да знае миналото 'и и да го използва като начин да я накара да прави каквото иска.
- Някой мъж, с който да имат страстна, романтична, интересна и драматичка сериозна връзка.
Върнете се в началото Go down
Ruby Rubricatus

Ruby Rubricatus


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 82
Дата на регистрация : 11.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyПон Яну 14, 2013 7:12 pm

Clara Oswald. написа:

~аз издирвам само едно-единствено бфф, с което да се познаваме от много много време, да се разбираме, но и много често да се дразним и закачаме :д и да сме и фр по чашка :д

Аз? Smile
Върнете се в началото Go down
Leon Letscher

Leon Letscher


Брой мнения : 23
Дата на регистрация : 06.01.2013

Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало EmptyЧет Яну 17, 2013 9:45 am

Leon Letscher написа:
Търся няколко неща:

Лоши вампири, които искам да убия.
Някоя девойка в беда (за предпочитане човек).
Приятел/ка от МНОГО време. Свръхестествено същество, но НЕ вампир, на което да се доверявам и да знае, че съм вампир. Задължително е да е добра! Героя ми е с доста изкривено виждане и въпреки, че е вампир, който е правил ужасни работи, за него всеки отнел живот трябва да ходи под ножа.
Някоя красавица, която да се опита да ми завърти главата, с цел да измъкне нещо от мен или просто да ме манипулира. Дали ще се поддам или не, ще го решим по-натам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся си всичко останало Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си всичко останало   Търся си всичко останало Empty

Върнете се в началото Go down
 
Търся си всичко останало
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Търся си другарче за РП
» Търся си семейство
» Търся си половинка
» Търся си другарче за миналото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: FIRST DAY IN FELLS CHURCH :: търся си-
Идете на: