CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Анастасия Спаркс EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Анастасия Спаркс EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Анастасия Спаркс EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Анастасия Спаркс EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Анастасия Спаркс EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Анастасия Спаркс EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Анастасия Спаркс EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Анастасия Спаркс EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Анастасия Спаркс EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Анастасия Спаркс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Anastasia*

Anastasia*


Местожителство : Фелс Чърч
Брой мнения : 218
Дата на регистрация : 06.01.2013

Анастасия Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Анастасия Спаркс   Анастасия Спаркс EmptyНед Яну 06, 2013 8:23 pm

Име: Анастасия Спаркс

Години:
21/ около хилядолетие, или две може би..

Раса:
Вампир

Дарба:
Умствен контрол...Мога да чета мисли, да се ровя из спомените, както из чувствата и емоциите на всяко същество. Пази се!

Външен вид:
Хм, какво мога да кажа за външния си вид? Брюнетка, със кафяви очи, слабо тяло. Всъщност харесвам тялото си за момента, но веднъж в седмицата отделям време, за тренировки. Обичам да се чувствам добре в кожата си, а това става най- често със хубавите дрехи и аксесоари. Относно дрехите ми...О, тук темата се развива надълго и нашироко. Обожавам модата. Това е една от причините ми да живея!! Обичам да се обличам екстравагантно, спортно елегантно, спортно, ежедневно...хм...зависи от настроенията ми и от случая, естествено. Но ако ви кажа, че дрешника ми е голям горе долу, колкото спалнята ми ще добиете представа що за моден маниак съм, нали? Хах..всеки си има хобита, просто моето е в доста усилен вариант. Обичам да експериментирам с косата си, къдрейки я, изправяйки я и какво ли още не. А относно грима... също бих казала, че го избирам според случая.

Анастасия Спаркс Tumblr_mg7v6xOeQ51s2ane8o1_500

Характер
Моят характер, моят характер. Оу, ами много си го обичам. Винаги съм права. Абсолютно винаги! Ти, там, който и да си. В грешка си, няма друг начин. На света съществуват само две мнения - грешното и моето! Инатът също фигурира в графата с описанията ми, но преди всичко е любовта ми. Тази пламенна и истинска привързаност към обекта на моите чувства...Това невероятно, прекрасно същество...Няма втора като нея. Знаете ли коя е? АЗ! Глупавите хора от край време казват, че няма да излезе нищо добро, ако вярваш на другите. Дори на сянката си не вярвай. Ти си си единственият приятел и единственият довереник. При мен това важи на 200%! Обичам само себе си и никой друг!

Анастасия Спаркс Tumblr_mg7te7HRvN1rkcfi9o1_500

История:
Откъде ли да започнем? Нека да е от самото начало, мисля, че е най- уместно...
Е, родена съм преди много, много време. На теротироята на Франция, още преди тя да просъществува. Бях просто дете, при това много щастливо. Родителите ми бяха много властни и богати хора. Бях задоволена от всичко. Мислех, че живота ми е идеален, поне докато не станах на 20. Родителите ми, решиха че не мога да живея повече при тях и ме омъжиха за един богат и властен тиранин, който беше с 25 години по- голям от мен. Беше нещо кошмарно. Опитвах се да бягам постоянно, но не ми се получаваше. Изнасилваше ме постоянно, докато накрая не забременях, което беше и целта му. Тогава най- накрая ме остави на мира, за да не повреди наследника си.
Девет месеца имах покой, преживях ужасно тежка бременност, при която почти умрях. В крайна сметка се роди прекрасно момиченце, което беше най- красивото нещо, което някога бях виждала. Обожавах я. Имах радостта да я отгледам цели две години, докато една вечер съпругът ми отново се беше пиян . За него беше нормално да ми посяга и да си взима това, което иска от мен...бях се примирила със всичко, само и само дъщеря ми ми да бъде невредима, но точно тази вечер беше нещо по- ужасно. След като изпратих Наталия да си ляга, заедно със дойката си останах при съпругът си.
Не искам да си спомням тази кошмарна вечер, но ще кажа просто, че бях брутално пребита и сметната за мъртва. Следователно бях изхвърлена в една тъмна уличка по средата на нощта. Ако бях останала там вероятно щях да умра наистина. Но за щастие ме намери моят създател...
Убих съпруга си...както всички други, които ме тормозеха през живота ми. Но беше късно...те бяха изпратили Наталия надалеч...и никога повече не видях моята дъщеря,моят единствен лъч светлина в горчивият ад, наречен мой живот.

Анастасия Спаркс Tumblr_la75rlHFmm1qcqbdbo1_500

Допълнително:
Опознайте ме и ще разберете Wink


Снимка+лик:
leighton meester

Анастасия Спаркс Font>
Върнете се в началото Go down
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Анастасия Спаркс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анастасия Спаркс   Анастасия Спаркс EmptyНед Яну 06, 2013 8:27 pm

Добре дошла при нас. ^^
Върнете се в началото Go down
 
Анастасия Спаркс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Анастасия Романова

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: Вашите персонажи :: създаване на герой-
Идете на: