CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Похвали, препоръки и критики EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Похвали, препоръки и критики EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Похвали, препоръки и критики EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Похвали, препоръки и критики EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Похвали, препоръки и критики EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Похвали, препоръки и критики EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Похвали, препоръки и критики EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Похвали, препоръки и критики EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Похвали, препоръки и критики EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Похвали, препоръки и критики

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики EmptyНед Яну 06, 2013 11:06 am

Изцяло за вас. Ако имате похвали, препоръки или пък критики, можете да ги споделите тук.
Върнете се в началото Go down
Huston Chandler

Huston Chandler


Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 09.01.2013

Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики EmptyПет Яну 11, 2013 11:41 pm

Искам да предложа добавянето на тема готови герои (:
Върнете се в началото Go down
Киара Джонсън

Киара Джонсън


Местожителство : Поне за момената Фелс Чърч
Брой мнения : 104
Дата на регистрация : 06.01.2013

Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики EmptyСъб Яну 12, 2013 9:35 am

Ами аз предлагам, за да можем да избягаме от клишето за клюкарката, -А или всички тези, но в същото време да имаме някой който да всява интриги, да измислим нещо, което до сега не е имало в другите форуми. Така ще измислим някой нов и различен герой, който да праща по нещо различно доста пикантно на всеки един от героите по лично съобщение, а те от своя страна ще имат шанса да решат дали да го публикуват без да се прикриват. Може да има нещо като блог, където обаче не поства Клюкарката, ами самите потребители, които сами да решат дали да изложат клюките, за потребителя за който са получили съобщение. Освен всичко останало така може да се образуват и доста нови драми. Никой никога няма да получава клюка за самия себе си, а всичко останало зависи от това какво решение ще вземе след това. Може да реши да не го публикува, но ако са близки с другия да му поиска обяснение или да го попита в рп като там покаже или каже какво е пишело в съобщението...
Хаха знам че е доста неясно обяснено, просто не ме бива, но ми хрумна преди малко и реших да го споделя.
Върнете се в началото Go down
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики EmptyСъб Яну 12, 2013 10:14 am

Сега ще добавя темата за нови герои, а предложението на Киара ми харесва, ще си помисля как ще го направим. (:
Върнете се в началото Go down
Lorraine McAdams ♥

Lorraine McAdams ♥


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 11.01.2013

Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики EmptyСъб Яну 12, 2013 10:50 am

С риск да прозвуча нахално и да си помислите "Тази току-що дойде и веднага пише в предложенията" ще предложа някой неща, които според мен ще направят форума едно по-приятно място за игра за всички.
1. Добавете нови емотикони тези наистина са скучни а и надали на някого изобщо му харесват, има толкова много сайтове откъдето можеше да намерите нови и интересни емотикони.
2. Още места в РПГ частта, така ще има повече места за писане, а и сега ми изглежда някак празно с толкова малко темички хД
3. Забелязах, че нямате раздел "Кошче", всъщност не е толкова наложително да има, но все пак старите и вече ненужни теми трябва да отиват някъде...
4. Направете раздели като "Гардероби/Дрешници", "Телефони", "Имейли", "Фейсбук" и т.н.

Засега е това, когато ми хрумне още нещо ще го споделя с вас. (:
Върнете се в началото Go down
http://chance-harbor-rpg.bulgarianforum.net
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики EmptyСъб Яну 12, 2013 10:57 am

Нови емотиконки ще бъдат добавени, истината е, че напоследък нямам много време, а това си е голяма занимавка. Гардероби, телефони и така нататък има тук. Относно РП темите - за момента има достатъчно. Все още не се пише почти никъде, тъй че не смятам, че има нужда от повече. (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Похвали, препоръки и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похвали, препоръки и критики   Похвали, препоръки и критики Empty

Върнете се в началото Go down
 
Похвали, препоръки и критики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: FIRST DAY IN FELLS CHURCH :: всичко най-важно-
Идете на: