CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Starbucks EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Starbucks EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Starbucks EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Starbucks EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Starbucks EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Starbucks EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Starbucks EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Starbucks EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Starbucks EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Starbucks

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks   Starbucks EmptyНед Авг 12, 2012 8:43 am

Starbucks 6595f4a8e3a511e1b18c12313d051969_7_large
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 5:28 pm

Поредния град през, който щеше да премина. Славата на този обаче малък град се носеше доста преди него, в свръхестествените среди. Знаеше че тук се намират доста същества, които бяха всичко друго, но не и от човешки вид. Нямаше престава колко ще се задържи, дали ще е ден или пък месец, може би дори година, макар че много рядко оставаше за по продължителен период. Тайлър определяше себе си като скитник и това никак не го притесняваше. В крайна сметка той беше демон, хранеше се с човешки души и ако факта, че го определят, че е скитник го притесняваше то не се знаеше какво щеше да се случи, когато чува всички други прилагателни, с които го описваха през годините. Тайлър влезе в кафето, което беше превзело света и тръгна към касата хвърли бърз поглед на заведението и тогава му се мярна познато лице. Поръча си кафе и погледна отново към познатата. Видя че тя също го наблюдава. Чудеше се дали и тя си спомня онази леко комична история, която се беше случила доста отдавна.
Преди около сто или може би сто и петдесет години
Беше далечно лято и Тайлър се намираше в Лондон. Така де може би сезона се водеше лято, но тук лятото никога не е съвсем лято. Честно казано на Тайлър Великобритания изобщо не му допадаше. С всичкия този мрак и дъжд и облаци, просто не беше това, което му доставяше удоволствие. Така или иначе имаше достатъчно мрак в самия му живот не у беше нужно и времето около него да е такова. Въпреки всичко ето го него намиращ се тук, въпреки че не изгаряше от желание. Винаги беше обикалял и беше решил, че и момента на Лондон беше настъпил. Беше убеден, че макар неприязанта към града някой ден отново щеше да стъпи тук, но първо по важно беше да приключи тази визита.
В точно този момент обаче мъжът имаше друг по важен проблем, от рядко греещото слънце в града, той беше гладен. Не се беше хранил от известно време и всичките му сетива бяха наистина изострени. Трябваше да си набележи някой много добре ухаещ, защото това щеше да му донесе енергия за по дълго време. Никога не беше обичал честите хранения, точно затова внимателно избираше поредния си обяд или вечеря.Огледа движещите се хора и си пое дълбоко въздух. Рядко се намираше наистина силен аромат, такъв който да го задържи сит за наистина по-дълго време. Тогава го усети, онази наистина рядка миризма, но която го караше да изпитва дори по-голям апетит в момента. Сега просто трябваше да проследи така приятния аромат. Следващите действия, които Тайлър щеше да предприеме напълно зависеха от факта дали е мъж или жена. Ако беше жена и то такава, която си заслужава то сигурно щеше да се позабавлява, но ако пък беше мъж, тогава всичко щеше да свърши далеч по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 6:04 pm

Поредния ден ден във Фелс Чърч. Мая обикаляше безцелно улиците и чакаше следващия ходещ хладилник да се изпречи на пътя й. Не беше гладна. Просто й беше скучно. Да... тя беше като всички останали - когато им е скучно ядат.

Вместо хладилни, пред нея се разкри Старбъкс - малкото квартално кафе обикновено пълно с младоци с куп свободно време. Мая бутна вратата и влезе. Нямаше да пие нещо. просто нямаше какво да прави. От вратата, Виктория огледа набързо кафето и фокусира едно свободно местенце в дъното.

Тъкмо беше започнала да се отегчава, когато врата се отвори и вътре влезе познато за Мая лице. Ако паметта не я лъжеше беше го срещала още в ранната си възраст някъде из Англия. Да... Това беше онзи демон, който имаше наглостта да прекъсне ловът й.

***
Лондон, някъде около 1900г.
Виктория отново се подвизаваше с истинското си име. Нейно величество отдавна бе умряла и мис Бейлис беше свободна. А свободна за нея в повечето случай се припокриваше с гладна.

По улиците на Лондон беше пълно с хора, кой от кой по-апетитни. Но един по-специален привлече вниманието на младата вампирка. От него лъхаше аромат на прасна, свежа кръв без примеси от алкохол или пури. Беше чист. Ловните инстинкти на Тори се изостриха и тя тръгна тихо след жертвата си. На всяка цена го искаше.

Нещо обаче я караше да мисли, че жертвата не е само нейна. За краткото си съществуване, Виктория се беше научила да разпознава собственостите само по аромата. Нещо голямо и по-силно от нея също искаше тази жертва. Но глада бе по-силен и брюнетката се спусна след плячката си.
***


Мая беше убедена, че това е същия демон, който прекъсна обяда й преди толкова години. Не беше злопаметна, но когато някой пипнеше нейното, то той не заслужаваше да живее...
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 6:59 pm

Когато проследи жертвата си, се оказа, че е бил изпреварен. Дребна брюнетка кръвопийца, беше тръгнала към неговото меню, а това не можеше да и бъде позволено. Това щеше да е неговата храна и нямаше никакъв шанс да и позволи да го получи. Има толкова много кръв в този град, но няма нито един, който миришеше за него по този начин.
- Хей малката! - каза закачливо.- Мисля че трябва да си махнеш ръцете от него. Огледай се колко много храна има наоколо, просто няма начин да ти позволя да вземеш моята.
Приближи се към нея и мъжът, който вече беше очарован от чара на вампирката. Тайлър беше сигурен, че малката кръвопийца е наясно, че няма шанс да се бори с него точно за този човек. Рядко си харесваше някой човек толкова много, а този беше точно от тези които обичаше и нямаше ни най-малко намерение да го отстъпва. Със сигурност бонбона, който стоеше срещу него щеше да си намери друга храна. Само не и неговата.

*****
Тайлър нямаше намерение да се застоява в кафето, просто искаше от горещата кофеинова течност, но сега когато я виждаше да стои там, просто промени плановете си. Директно отиде и се настани при нея без дори да попита. Тя го гледаше доста ядно, макар че от онзи случай бяха минали толкова години. Беше наистина като една разярена малка котка, но въпреки всичко би трябвало да е наясно, че не може да му направи нищо освен да го одраска.
- Знаеш ли преди малко осъзнах, че тогава бях твърде зает да взимам храната ти и бях прекалено неучтив. Може би сега ще поправя грешката и ще те попитам за името ти.
След като завърши изречението си Тайлър и намигна и се усмихна. Беше убеден, че тя няма да му каже името си веднага точно както не беше отстъпила храната веднага.
*****
-Хайде малката, не мога да те чакам до утре! Просто се разкарай. - беше заявил Тай тогава.
Въпреки думите му, малката вампирка нямаше желание да се раздели с менюто си и очевидно имаше желание да се противопостави на демона. Тай все още имаше търпение, но когато то свършеше със сигурност щеше да стане страшно.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 7:29 pm

Демонът беше доста по-стар от нея, което намаляваше шансовете й почти до минимум да получи вкусния обяд. За нейна зла участ никой не успя да я научи да отстъпва, а точно сега трябваше. тя се изправи грациозно и впи кафявите си очи в мъжът пред нея.

-И как точно смяташ да ме спреш да не забия зъбки в него - Тори се озъби към демона и зае ловна поза.

Видимо отегчен и нетърпелив демона извърна очи. Това раздразни Бейлис и тя заби нокти в ръката на плячката си. Мирисът на прясната, топла кръв я побъркваше, но ината й бе по-голям.

-Няма да отстъпя, красавецо. Първа се докопах до него и първа ще го получа... Отстъпи. - лукава усмивка се появи върху устните на вампирката. Плъзна поглед по демона сякаш за да се увери, че не е греши с нарицателното име.

Напоследък имаше навика да говори без да мисли, а това не действаше добре както на нея така и на другите.

***

Не стига че преди години и секна десерта, ами сега й се натрисаше. Какъв кавалер... Мая завъртя очи раздразнено и се отмести за да му направи място.

-Поне на време осъзна, че е редно да се проявиш като кавалер. - брюнетката се подсмихна. - Кое име искаш да знаеш... името на тази, чиито обяд отнесе, или на тази на която се натресе?

Покрай тях мина някакво момче. Мая протегна ръка и взе питието му. Набързо избръщолеви нещо от сорта на това, че той сам е решил да й даде питието си и го пусна. Добре че бяха дарбите...

-Та какво прави мъж, или по-скоро демон като теб тук. Да не би да търсиш чии обяд да съсипеш отново. - Роланд се усмихна мило и примигна няколко пъти.
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 8:32 pm

- Не съм казал, че ще ставам кавалер просто съм любопитен за името. - каза иронично той. - Колкото до другото сигурен съм, че и двете личности имат едно и също наименование, така че не ме вълнува особено като коя от двете, разярени по различна причина, котки ще ми го дадеш.
Тай не разбираше как след толкова време беше все толкова бясна, просто зареди един обяд. Той самия сигурно никога нямаше да се сети отново за този случай, ако не я беше видял. Факт беше, че не забравя нищо и му трябваше съвсем дребно припомняне, за да извади наяве всичко до най-дребната подробност, нали беше демон. Друг беше въпроса, че спомените не винаги можеха да се приемат като плюс. Всеки имаше такива моменти, които искаше да забрави, но за Тайлър това щеше да си остане абсолютно невъзможно.
Малката си играеше с внушението. Тай не беше наясно каква и беше целта, но беше сигурен, че момичето е наясно колко по-силно е неговото внушение и че той може да накара почти всички същества да правят каквото той иска. Не случайно беше сключил сделка със самия дявол. Ако не друго трябваше да има някое и друго предимство.
- Аз съм скитник малката. Обикалям света, а за тук чух доста интересни неща и ето ме сега. Твоят обяд в онзи ден беше просто случайност, но аз не отстъпвам нещо което съм решил, че е мое.
*****
Котенцето се беше разярило и не искаше да пусне мишчицата си. Тайлър дори би казал, че се забавлява на това представление. Ако не беше толкова гладен може би щеше дори да смили над нея и ентусиазма й и да остави храната за нея, но точно в този момент, той беше наистина гладен и му трябваше нещо наистина апетитно.
- Виж, струва ми се че искаш да го направим по по-сложния начин, вместо просто да се разкараш.
Гнева започваше леко да се надига в него. Тя нямаше представа какво можеше да и причини. Ако не се разкараше, той много добре знаеше как да го направи, но докато още имаше търпение, можеше да се позабавлява още малко с нрава й. Нямаше нищо по-интересно от толкова разярена жена, а погледнато реално той не искаше нищо кой знае какво освен един човек.
-Не ме карай да използвам внушение върху теб просто, за да те разкарам. Сигурен съм, че усещаш колко по-силен съм, затова бъди така добра да се отдръпнеш.- казах все още със спокоен тон. - Обеден съм, че не искаш да си играеш с търпението ми.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 8:48 pm

Днес Мая бе в особено настроение и с радост би се позаяждала още с него. Беше й интересно колко може да изтърпи този път преди да си покаже "ноктите"

-Онзи ден отне обяда на Виктория Бейлис, а днес се настани при Мая Роланд... И двете крайно много уважават факта, че демонът любезничи - Мая наведе леко глава надясно в движение, бегло наподобяващо поклон. - А твоето име как е?

Мая го наблюдаваше докато пиеше от питието, което отмъкна. Беше странно на вкус, но нямаше значение, бездруго отбиваше номера.

-Така да видим какво разбрах - върна се обратно към красавеца срещу нея - Значи ти си демон, обсебен от манията за собственост и това което "набележиш" го получаваш. - брюнетката се облегна назад.


***
Каквото и да значеше "да го направим по сложния начин", то определено привлече вниманието на Тори. Беше от създанията, които обичаха игрите и тънкия лед. Беше й нещо като хоби да се забърква с по-силни от нея и винаги да се измъква.

-Да видим какъв е сложният ти начин - момичето скръсти ръце пред гърдите си и хвърли бърз поглед на съществото пред себе си. - Аз мога да почакам малко с обяда си. Той няма да избяга. Нали така - обърна се към уплашения човечец, който се бе свил и ги наблюдаваше.

Нещо в този демон я караше да мисли, че днес в Лондон скуката няма да е водеща. Гладът вече й бе минал, но нали можеше още да си поиграе. Защо да се отказва от забавлението, само защото един сигурно в пъти по-стар от нея демон така й казваше?

-Защо смяташ, че не искам да си играя? Та аз съм точно в тази възраст в която имам нужда от игри - без да изпуска от поглед плячката си, Виктория обиколи бавно демона и с лукава усмивка допълни - Да видим колко ще изтърпиш една млада вампирка.
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСря Яну 16, 2013 9:15 pm

Тя се опитваше да си играе с нервите на демона, а това събуди любопитството му. До къде ли беше способна да стигна само за да успее да го подразни. Тайлър беше напълно наясно, че в крайна сметка той щеше да е този, който ще получи умиращия от ужас човечец. Той се вгледа в очите на мъжът, който след малко щеше да получи инфаркт и му въздейства да се успокои. Очевидно малката кукла не я засягаше колко стресната е жертвата и, по-скоро я интересуваше как да подразни Тай. Той наложи целия си самоконтрол, който притежаваше и я погледна съвсем спокойно.
- Значи си на възраст, в която трябва да играеш. - каза той замислено.- Странно аз си мислех, че обикновените хора по принцип лежат на няколко метра под земята на твоята възраст.
Беше наясно, че повечето по-млади вампири в началото мразят същността си, но после се приспособяват. Нормално е началото да е трудно, все пак знаеш, че близките ти и приятелите още са живи, а ти никога няма да се върнеш. После ставаш свидетел как всички един по един умират и ти оставаш напълно сам. Факт е че си сам от доста време, но когато и последния умре го осъзнаваш напълно.
- Не мога да разбера само защо се опитваш да си играеш с търпението ми, при положение, че знае кой ще е победител в тази игра? - повдигна той любопитно вежди

*****
- Не смятам, че името мие от толкова голямо значение, но щом питаш... Казвам се Тайлър. - казах като и намигнах.
Наистина в точно в този момент Тай имаше настроение. Забавляваше се с момичето и с факта, че тя не очарова на от взетия обяд и настаняването на нейната маса. На него обаче това хич не му пукаше, а просто наблюдаваше. Беше живял наистина дълги години, но така и не успя да разбере жените. Очевидно беше, че това и никога няма да се случи.
- Винаги получавам това, което искам. - констатира той. - Не съм обсебен просто не обичам да деля, това което съм решил, че искам да притежавам само аз.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyЧет Яну 17, 2013 2:47 pm



-Ауч - Тoри постави ръка пред устните си в знак на недоумение - Да говориш за годините на една жена е началото на война... Не си ли го чувал?

Виктория
хвърли един бърз поглед към заобикалящия ги свят. Демонът беше прав.
Беше пълно с хладилници и този тук не беше нищо особено. Всичко се бе
превърнало във въпрос на принципи. Та кой ловец би се отказал насред преследването. Какъв ловец би бил?!

-Може би просто имам склонност към проблеми. Или пък обичам да си търся белята? - Виктория направо сияеше. Моментите, които прекарваше в дразнене на някой по-възрастен й бяха слабост.
***

-Знам, знам... - измрънка ухилено Мая - Вие демоните имате нужда да притежавате. Било то тяло или нещо повече.

Нещо в нахаканата му усмивка я караше да мисли, че е в добро настроение. Или поне до толкова, че да я изтърпи. Това й хареса. За момент й стана интересно колко ли невинни жени са минали през ръцете му. Стотици, хиляди... Повече?

-Е, Тайлър, ще ми разкажеш ли как прекара века? Колко плана обърка
- Мая се намести удобно и постави ръце под брадичката. Впи топлите си кафяви очи в събеседника си.

Сравнително краткото й съществуване и едва няколкото срещи с демони я бяха научили, че те са същества, които обичат да бъдат ласкани и поставяни в центъра. А този демон пред нея си заслужаваше да бъде обсипван с комплименти.
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyПет Яну 18, 2013 11:37 am

Тайлър беше напълно сигурен, че думите му щяха да засегнат очевидно младата вампирка, а учудването изписано на лицето й доказваше точно това. На него никога не му пукаше как се чувстват хората срещу него. Не го засягаше колко свои близки е видяла да умират и никога нямаше да започне да му пука. Просто беше такъв и се съмняваше да има нещо, което би променило този факт. Един единствен път си беше позволил да му пука и той беше убеден, че тази грешка няма да бъде допусната отново.
- Значи си търсиш белята? - каза иронично той. - Е мото второ име в никакъв случай не е беля, но хората са казали да внимаваш какво си пожелаваш.
Спокойствието на блондина се беше завърнало напълно. Все още беше страшно гладен, но беше и напълно наясно, че този човек в крайна сметка щеше да е неговото меню, а не на куклата пред него. Погледна я с пълно безразличие. Просто беше любопитен, защо толкова държеше да е точно този човек, погледнато реално за вампирите кръвта беше горе долу еднаква или поне така беше чувал, докато когато ставаше въпрос за демоните, то тогава беше напълно различно.
- Според мен трябва да те е страх да не изгориш накрая? - каза Тай, като намигна на момичето.

*****
– Нямаме нужда да притежаваме, малката. Просто не обичаме да делим това, което сме си харесали.
Тай я огледа по внимателно. Самодоволната му усмивка не слизаше от лицето му и макар да виждаше, че тя донякъде се дразнеше, той беше убеден че я и привлича. Не можеше да се каже, че самочувствието му е голямо просто за всички тези години беше разбрал, точно как действа на жените. Беше научил много неща, което може би беше единствения плюс на толкова дългия живот и единственото, което продължаваше да изненадва е че все още можеше да се намерят неща, които не знаеше и не разбираше.
- Век? Значи си спомняш точно колко време е минало от последната ни среща? - Тайлър повдигна въпросително вежди. - Прекалено добре го изкарах, малката. Точно както и доста преди този. И се опитай да разбереш аз не развалям планове, просто се опитвам да разкарам пречките от пътя към това, което си е мое.
Той не беше наистина учуден от това, че си спомня. Даже напротив това му показваше, че не е живяла толкова дълго преди това, че да си позволи да забрави, а пък и нрава и не изглеждаше такъв, който би позволил да бъде забравено отнемането на храната.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyПет Яну 18, 2013 5:50 pm


Виктория следеше всяко едно движение, дори и едва доловимите движения на мускулите. Беше й интересно колко време бе нужно на демона пред нея, преди да я обезкости. Така де намушка, запали...

-Защо да внимавам? Както вече казах имам слабост към неприятностите. Те са като гориво за живота ми... Ако мога така да се изразя... - Тори му намигна. - Колкото до второто ти име... Случайно да е г-н Търпение?

Нотка на ирония или по-скоро сарказъм се долавяше в гласа на Виктория. Искаше да го дразни. Да го накара да покаже лошата си страна. През последните петдесетина години не бе й се случвало нищо интересно, затова сега бе решена да си навакса загубеното.

За момент й се прииска дарбата й да е нещо полезно. Нещо с което да се разровичка в съзнанието му, да може да разгадае какво точно му се върти в главата.

-Знаеш ли... Едва ли би ме дострашило... По-скоро бих припаднала опиянена от очите ти - на свои ред брюнетката му намигна - Позволи ми само да си забия зъбките в тази безполезна твар... Искам я - последното прозвуча като покана. Самата тя не знаеше кое иска повече - жертвата или демона
.

***

Мая извъртя очи небрежно. До кога смяташе да й натяква, че е доста по-млада от него. Вярно, че жените обичаха комплименти за възрастта им, но той прекаляваше.

-Някога ще имам ли късмета да спреш да ме наричаш "малката"? Все пак два века и половина не са малко... - Роланд прокара ръка през косата си и се усмихна приветливо на мъжът пред нея.

Гадната му усмивка я побъркваше. Мразеше когато някой е толкова уверен в себе си, че чак да го крещи безгласно. А това беше, което правеше Тайлър. Да й крещи, че е от онези типове, който бяха убедени, че са богове.

-Ще свалиш ли тази усмивка, драги?
- брюнетката се наведе към него и допълни - Ако е част от някой пъклен план как да съблазниш поредната си жертва, мога да кажа, че ти се получава добре.



Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyПет Яну 18, 2013 6:41 pm

Малката се опитваше да си играе с търпението на Тайлър, а той не можеше да се похвали с особено голямо такова. Тай беше напълно наясно как обаче да се забавлява в такива ситуации. Беше странно да стои тук и да спори с вампирка, просто зареди един човек.
– В никакъв случай не съм от търпеливите. Просто... - той замълча търсейки точните думи. - Просто ти дори не си близо до границата, по-скоро ме забавляваш.
Забавата обаче наистина можеше да изчезне много набързо като се има предвид как малката наблюдава човека. В никакъв случай не можеше да и позволи да взема неговата храна. Рядко се намираше такава апетитна душа и тази точно щеше да е негова. Трябваше да внимава как си пуска ноктите върху неговото меню.
– Да, да знам колко съм чаровен. - казах Тай иронично. - Можем да решим този проблем по друг начин. Например ти си намираш друга храна, а аз се реванширам по малко по различен начин. - този път той и намигна. - Ако се сещаш за какво ти говоря.
Принципно не предлагаше споразумения, но в този случай му се струваше доста изгодно. След като приключеше с храненето, спокойно можеше да и покаже какво е удоволствие, а пък тя със сигурност нямаше да съжалява, че си е изпуснала храната.

*****
– Съмнявам се, малката. - казах Тай развеселен.- Спрямо моите години си направо бебе.
Наистина сравнение с Тайлър, Мая беше като малко дете. Тя не можеше да си и представи колко време беше живял той и колко много неща беше видял. Някой от тези години бяха наистина забавни, но го имаше и момента на скуката.
- Усмивката ми е запазена марка, съжалявам ако ти пречи. - намигна и той. - Колкото до другото, малката, пъклените планове са ми в кръвта. Забравяш, че съм един от най-близките приятели на дявола. Не случайно съм сключил сделка с него. - неговия вид беше точно такъв, помощник на дявола.- Наясно съм, че ми се получава добре, просто съм неустоим.
Тай беше разбрал, че самоувереността му я дразни, а това му доставяше наистина голямо удоволствие. Винаги е бил такъв и самоувереността беше част от вида, който си е изградил. Нямаше начин да започне да го променя сега.
- Всъщност като се замисля ти и преди не можеше да устоиш на очите и чара ми. - каза й той с по широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyПет Яну 18, 2013 7:24 pm


Той й предлагаше споразумение. Интересното обаче беше, че той току що напипа едно от слабите й места. Виктория обичаше сделките и тънките сметки. Нали благодарение на тях се измъкваше лесно. Беше се специализирала за кратко и благодарение на тях се бе сдобила с кръвта на вампира. Да... Жертва нещо скъпо, но получи безценното...

-Да видим дали разбрах правилно... - Тори замълча за момент, имитирайки размишление - Искаш да ти зарежа плячката си в замяна на реванш в по-различна насока. Така ли е?

Демона кимна одобрително. Бейлис се усмихна дяволите. Офертата й харесваше и то много. Но пък да зареже плячката си. Нейната плячка. Нейния хладилник. Изборът си беше доста труден

-Сделката ми се струва изгодна, но... Би ли бил така добър да ми позволиш да си близна поне малко от него. Само малко - Виктория примигна и го погледна по детски. - Ако видиш, че излизам извън контрол имаш пълното право да забиеш кол в сърцето ми...

***

Мая се изсмя. Чист, искрен и някак по детски невинен смях. Той наистина я разсмя. Бебе. Това ли заслужаваше. Малката май повече й харесваше.

-Явно не само аз имам отлична памет, г-н Търпение - Мая му намигна бързо и отпи от блудкавата течност. - Може би си прав, бях привлечена от очите и чара ти. Но това не значи че съм от лесните мишени които обикалят наоколо.

Макар бързо да се увличаше и да беше лесно податлива на мъжкия чар, Мая си имаше една граница. Тя беше предела и до тук само един индивид бе успял да я премине. Мая тръсна глава и се върна обратно.

-Ще ме удостоиш ли с честта за момент поне да не бъдеш толкова самонадеян
- Мая, вече видимо заинтересована от новото си занимание - да дразни демона, не се сдържа. Протегна ръка към него и намести кривналия настрани кичур от косата му.
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyПет Яну 18, 2013 8:20 pm

Дори факта, че обмисля предложението му го забавляваше. После се чудеше защо Тай е толкова самоуверен. Та дори тя в този момент му да ваше повод да покачи самочувствието си. Беше разбрал отдавна как действа на жените и това в повечето случаи можеше да се каже, че играе в негов плюс. Когато тя обобщи предложението той само кимна, но когато реши, че иска да опита неговата храна, това вече си беше истинско изпитание за търпението му.
- Не си го и помисляй, малката. - каза той с малко повече гняв в гласа. - Това няма как да се случи, разбра ли ме? - попита той със потъмнели от гняв очи.
Определено това момиченце знаеше как да го нервира, но нямаше да пипне този човек. Той беше негов и това нямаше да се промени по абсолютно никакъв начин дори, ако това наистина значеше да забие кол в сърцето на вампиркта.
–Виждам, че не си сигурно за предложението ми, но трябва да мислиш по-бързо.- каза Тай вече далеч по-спокойно. - Да не останеш накрая съвсем на сухо и все още гладна.

*****

- Трябва да ми се даде повод, за да си спомня. - каза й той. - Умът ми никога не забравя просто потиска излишните спомени и когато видя нещо познато си спомням всичко до най-малката подробност, бъди сигурна, че не съм забравил нито секунда от целия си живот до сега включително и онази наша малка среща.
Спомените бяха нещото, което тежи най-много на всички. Хубаво беше, когато успееш да ги подтиснеш, а той беше успял да направи точно това. Да наистина от време на време виждаше нещо подобно, което извикваше в него далечни спомени, които не е и предполагал, че все още са в главата му. При нея беше по-различно, тя можеше и да успее да забрави каквото и да е, но той беше демон и забравянето не беше една от способностите му.
- Нямаш шанс, малката. - намигнах и аз и се усмихнах по-широко на действието й. - Харесва ми да съм такъв, какъвто съм и това няма как да се промени. Никой не успял до сега, зареди теб също не бих го направил, дори и за мимолетното ти удоволствие.. - казах и свих рамене. - Нищо лично, просто нямаш такава власт.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСъб Яну 19, 2013 11:52 am


Отстрани изглеждаха наистина забавно. Тя - дребна брюнетка, той - огромен блондин. Сцената привличаше погледите и няколко минувача ги загледаха. Но нито тя нито демона не им обърнаха внимание. Бяха заети с далеч по-важни неща.

-Добре де, добре.. Само предложих - Виктория вдигна ръце и отстъпи крачка назад - Твой е. Но не мисли, че просто съм се предала. Предложението ти ми изглежда далеч по-примамливо от сандвича на земята.

Бейлис се усмихна и плъзна бърз поглед по тълпата от минувачи. Една млада девойка на не повече от 25-6 години привлече вниманието й. Можеше да бъде чудесен обяд, но някак си не й се искаше толкова бързо да прекрати срещата си със създанието пред нея.

-Как да съм сигурна, че няма да ме изиграеш? Че след като получи това, което искаше няма просто да духнеш и да остана с празни ръце... - Тори повдигна въпросително вежди и се опита да докара сериозен поглед. Жалко, с нейните по детски невинни кафяви очи и буклите, обримчващи лицето й рядко й се получаваше.


***

-И какво помниш от онази наша малка среща, както я нарече? - тъмнокосото момиче се облегна назад и кръстоса крака. Искаше й се да довърши дразгите от преди век.

Междувременно заведението се изпълни с още народ. Хората идваха и забравяха да си отиват. Някой минаваха покрай тях, позаглеждаха ту него ту нея и отминаваха. А тези, които знаеха за тъмните създания просто ги отбягваха.

-Ако още малко се понапълни тук, мястото ще заприлича на Лондонската уличка... - внезапно я озари една малка идея. - Искаш ли да пробваме нещо. Нали обичаше сделките?

Мая се усмихна самодоволно и впи изпитателен поглед в демона. Играеше й се, а той вече веднъж я бе изтърпял. Може би щеше да я изтърпи отново.
Върнете се в началото Go down
Taylor Black-Fever

Taylor Black-Fever


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 16.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСъб Яну 19, 2013 1:52 pm

Тай беше доволен, че малката се беше поддала на предложението му. Така в крайна сметка хем щеше да се забавлява, хем можеше да се нахарани спокойно с човека. Не че до преди малко нещо го спираше просто да я разкара, въпроса беше, че се забавляваше с действията й. Беше му забавно как обръща внимание на подробностите и дори се заглежда дали някой ги наблюдава.
-Напротив, малката, направи точно това... - каза той усмихнат. - Предаде се или по-скоро намери причина да се предадеш.
Той я наблюдаваше внимателно. Тя беше права никога не може да е сигурна в това до колко ще изпълни уговорката. Той беше демон и ако тя му вярваше то това щеше да е най-голямата грешка в живота й. Тук всичко зависеше от това в какво настроение е той. Принципно не го интересуваше мнението и желанието на другите, винаги важеше само това, което той искаше.
- Не можеш да си сигурна, просто няма как това да се получи. - намигна й той. - Би трябвало ти сама да си наясно с това. Погледнато реално дори аз самия не знам какво ще се случи по късно и какво ще ми прищрака.

*****
- Казах ти, малката, спомням си всяка малка подробност. Не само от онази среща ами от целия си живот.
Той беше убеден, че и тя си спомня абсолютно всичко, но при нея причината беше съвсем различна. Малко същества успяваха да забравят срещата си с демон. Самодоволната му усмивка продължаваше да стои като аксесоар на лицето му. Тайлър беше наясно, че това я кара да се дразни, но пък иначе и харесваше. Когато чу за някакво предложение любопитството му се засили. Беше права винаги е обичал игричките и всякакви такива неща.
- Заинтересува ме. - каза той. - Искам да чуя за какво става на въпрос, но в никакъв случай не съм казал, че съм навит преди да съм чул предложението.
Харесваше и да се опитва да си играе с него. Само че търпението му не беше от най-силните му страни, така че малката трябваше да внимава какво предлага и как го предлага, защото имаше шанс да не му допадне.
Върнете се в началото Go down
Maya Roland

Maya Roland


Брой мнения : 55
Дата на регистрация : 15.01.2013

Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks EmptyСъб Яну 19, 2013 5:09 pm


На Виктория й беше пределно ясно, че няма гаранция, че съществото пред нея нямаше да се нахрани и после да изчезне. Това беше просто и ясно като бял ден.

-Да ясно ми е, но предполагам, че може да ти се има вяра. Независимо че си дете на Дявола... - Тори се усмихна - Може да звуча наивно, ама...

Извиването на устните му в единия ъгъл и се стори като някакво бледо подобие на усмивка. Дали демонът срещу нея се усмихваше? За втори път през тази среща й се прииска да може да чете мисли. След като приключи тук трябваше да издири някоя вещица и да поразпита тук-таме.

-Е сделката остава ли или след като ти не гарантираш своята част отпада? - Тори продължаваше да върви по тънкия лед и ясно съзнаваше, че всеки момент може да рухне, но това не я спираше.


***

Мая се усмихна. Знаеше как да го заинтригува. Да видим дали щеше да задържи вниманието му. За миг се замисли как да му поднесе идеята. Но май нямаше смисъл да мисли, както и да я поднесеше зависеше изцяло от това, дали Тайлър бе в настроение.

-Да видим казваш, че помниш всичко. Но дали го помниш до толкова, че да можеш да го пресъздадеш отново след 100 години? - Мая му намигна закачливо. - Е няма да го пресъздаваш обратно в Лондон... - огледа се наоколо и се усмихна доволно - И тук става...

Мая чакаше мълчаливо и изучаваше промените в изражението му. Добре се прикриваше демонът... Нищо не показваше и съответно, Роланд нищо не можа да разбере. Оставаше й само да чака.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks   Starbucks Empty

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: Във Фелс Чърч :: развлечения :: Coffee and cookies-
Идете на: