CITY OF PASSION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life, full of vampires, werewolves, witches, demons...
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си всичко останало
Готови герои EmptyЧет Фев 14, 2013 6:01 pm by Chelsea Welton

» Търся си половинка
Готови герои EmptyЧет Фев 14, 2013 9:56 am by Emily Stone

» Седмица на мненията
Готови герои EmptyЧет Фев 14, 2013 9:52 am by Lexie Valentine

» Съобщения
Готови герои EmptyНед Фев 10, 2013 10:10 am by Lexie Valentine

» Бар "Flight"
Готови герои EmptyСъб Фев 02, 2013 9:43 pm by Фльор Талес

» Верижка
Готови герои EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Аватарът или подписът на предния потребител?
Готови герои EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Момичета срещу Момчета
Готови герои EmptyВто Яну 29, 2013 12:05 pm by Chelsea Welton

» Унищожи желанието
Готови герои EmptyВто Яну 29, 2013 12:04 pm by Chelsea Welton

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 19, на Пет Окт 08, 2021 5:18 pm

 

 Готови герои

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Lexie Valentine

Lexie Valentine


Местожителство : Западната част на Фелс Чърч
Брой мнения : 201
Дата на регистрация : 20.05.2012

Готови герои Empty
ПисанеЗаглавие: Готови герои   Готови герои EmptyСъб Яну 12, 2013 10:41 am

Ако искате да пуснете готови герои, които други потребители могат да ползват, това е темата.
Върнете се в началото Go down
Ruby Rubricatus

Ruby Rubricatus


Местожителство : Fells Church
Брой мнения : 82
Дата на регистрация : 11.01.2013

Готови герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои EmptyСъб Яну 12, 2013 3:11 pm

Име:
Хенри Стърджис

Години:
Вампирски - 302
човешки - 28

Раса:
вампир
Готови герои Tumblr_mfjpyjfPjk1rg3rbto1_500

Дарба:
(по избор на човекът,който го вземе)

Външен вид:
Кестенява,леко чуплива,коса. Големи шоколадови очи,пълни с живот и хитрост. Пълни устни,който се разтягат в неописуемо чаровна усмивка. Хенри е висок,добре оформено тяло и мускули. Той не е от типът ,който следват модата,той обича модата да следва него. Чаровен и определено предизвиква желания у жените около него.

Характер
Той може да изглежда груб,но само защото така е възпитан. Още от малък баща му го е държал из късо.Карал го е да не показва истинските си чувства и да бъде груб към всички,но той държи на тези,които е позволил да влязат в сърцето му. Весел е когато успееш да хванеш точният момент,държи се защитнически с нещата на който държи и не много мил щом го настъпиш по мазола...ако ме разбирате.

История:
Хенри е роден в прекрасният дом на Мери и Антъни Стърджис. Майка му е благородничка от някакво си графство в Англия,а баща му е бил дюк,не се знае на какво и точно къде,но пак от Англия. От там идва и акцентът на Хенри,който много добре се забелязва когато е ядосан,въпреки,че се старае да го скрие. Вече знаем,че още от малък е бил държан изкъсо от родителите си,най-вече от баща си. За това заминава за Америка със свой стар приятел. Там той се бори за правата на хората и се опитва да стане адвокат. Дори среща любовта,жени се за нея и двамата създават свой дом. Никога до сега не се е чувствал толкова щастлив и обичан от такова крехко създание като Руби. Но скоро щастието им свършва,когато биват нападани от вампири докато отиват на пазар в съседният град. Хенри бива превърнат,а любовта му изгубена за винаги. Объркан и озлобен,той се скита известно време,изгубил пътя си.Намира го когато прекрачва прага на едно малко градче,което го дарява със спокойствие и закрила. Все още не знае какво да прави с животът си,но скоро ще намери правилният път.


Допълнително:
Слънчевите очила,не излиза без тях
Странен характер е,не допуска лесно хора до себе си

Снимка+лик:
Dominic Cooper (може да го смените ако не ви допада)

Готови герои Tumblr_mfakukGUvj1s0gwzzo1_500
Върнете се в началото Go down
Clara Oswald.

Clara Oswald.


Местожителство : Somewhere into the space
Брой мнения : 59
Дата на регистрация : 09.01.2013

Готови герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои EmptyСъб Яну 12, 2013 7:07 pm


_______________________________________________________________
For the truly wronged, real satisfaction can only be found in one of two places: absolute forgiveness, or mortal vindication. This is not a story about forgiveness

Готови герои Tumblr_lsajmhNX2a1qevgv5o1_500_large_______________________________________________________________
~~~

Име: Клеър Уинчестър

Истинско име: Емили Торн

#19 / Hunter / FC: Emily Vancamp
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Външен вид:Има ли смисъл изобщо от описание? Клеър много красива. Дори невероятна. Има прекрасно лице, чаровна усмивка, невероятно красиви светли очи и дълга, буйна, естествено руса коса, която винаги е свободна като вятъра. Очите и са дълбоки и сини като самото море. Тялото и е стройно, но не особено високо. Има перфектна фигура. Държи невероятно много на външния си вид, затова се подлага на всякакви козметични процедури. Обича да следва модните тенденции. Никога не е назад с тях. Всички момичета искат да са като нея, а това още повече и вдига самочувствието. Луда е по грима, затова никога не излиза без такъв. Обича да носи къси, секси рокли и високи токчета. Колкото по-високи, толкова по-добре. Показва същността си във всеки удобен случай, дори в самото си излъчване. Поддържа стройната си фигура с редовни тренировки, но не се ограничава, защото не може да живее без сладко. Клеър описва себе си като "секси, чаровна, красива, прелестна, като момиче, което не може да се види само веднъж"
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Характер: Клеър изглежда като неземен ангел, но само изглежда такава. Тя мрази почти всички. И не го крие. Напротив - показва го по всякакъв начин: с поведението и думите си. Тя обича да прави интриги. Забавлява се докато наблюдава последствията от тях. Няма по-добра от нея в това. Може би, точно и затова, започва работата си като водеща. За нея е много важно да знае всичко за всички, за да може да го използва срещу тях. Обича най-много себе си. Няма никой по-важен за нея от самата нея. е иска де се променя към по-добро, защото смята, че е уникална. Обича да се забавлява като кара хората, около нея да срадат и да ги обижда. Трудно се отказва, когато иска нещо. Типичното парти момиче. Не отказва да се появи на купон. Прави го дори без покана.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
История: Историята на Клеър е изпълнена само с драма, въпреки че тя определя живота и миналото си като "перфектни", а истината пази в тайна. Това е и нейната най-голяма тайна. Родена е и е израстнала в Голяма ябълка - Ню Йорк. Живее в един от най-скъпите квартали на Манхатън - Ъпър Ийст Сайд. Там постоянно създава интриги и си навлича гнева, на не един и двама. Има всичко, за което едно момиче може да мечтае - скъпи дрехи, парфюми, козметика, известни гаджета, но и липсва най-важното - любов. Тя никога не я получавала от семейството си. Най-вероятно и точно това е превръща в нахалната и самовлюбена кучка, която е днес. Майка и е известна актриса, която не навижда дъщеря си, защото вижда заплаха в нейно лице, а и и напомня на истинския баща на Куин, най-добрия приятел на баща и, с когото майка и е имала краткотрайна афера. Бащата на Куин е бизнесмен и постоянно пътува. Почти през цялото време е извън страна, а когато се върне никога не намира време за дъщеря, заради работата си. Живота на Клеър се променя в деня, когато случайно докато подслушва майка си, научава истината. За добро или лошо, тя започва да изнудва майка си. Така двете се намразват още повече. Когато тази игра и омръзва, казва всичко на баща си. След скандал още същата вечер, той се развежда с майка и по-бързата процедура, като я оставя на улицата и без нищо. Но малко по-късно самият той се разболява и умира. Клеър става едно от най-богатите момичета в града, още преди да е пълнолетна. Кариерата на майка и запада в всеки изминал ден. Тя иска помощ от дъщеря си, но Клеър прави точно обратното. Майка и затъва още повече. Става пълна развалина. Не може да преживее факта, че е бедна и вече не я канят никъде и се самоубива. Въпреки известността на родителите си, медиите никога не научават истината. Единственото, което света знае е, че след смъртта на баща и, майка и е изпаднала в любовна мъка и депресия. А по-късно я блъска кола и умира. Нищо, от това не е истина, но за Клеър важното, е че само тя знае, какво действителност се е случило. Така няма как да го използват срещу нея. По-късно кара истинския си баща, да и даде половината си богатство и заминава за нов град. Там научава, че всъщност целия и живот е една голяма лъжа. Още по-голяма от тази, която си е мислела. Отркрива, че всичко, това което е преживаля и хората, които са я отгледали и дори вторият и баща, не са и никакви. Всичко е било лъжа. А истинските и родители са били ловци, които са се принудили да дадат дъщеря си на богаташите, които са я отгледали, за да не я застигне омразата, на съществата, с които се борят. Но въпреки всичко, най-големите им стлахове се сбъдват, защото цялата драма с "истинския и втори баща" и смъртта на всички покрай русокоската е заради един вампир. Или по скоро вампирка, която е измислила този фарс и дълги години се е забавлявала от него. Привлечена от тъмната си и психопатска страна, русокоската решава да стане точно като истинките си родители, но не само на вампири, но и на всички свръхестествени същества. Бързо се учи и скоро става една от най-добрите в бранша. А сега е готова на всичко, за да си отмъсти на всички, съсипали семейството и.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Доп. информация:
-пие
-пуши
-любимия и цвят е червено
_______________________________________________________________

Върнете се в началото Go down
Huston Chandler

Huston Chandler


Брой мнения : 5
Дата на регистрация : 09.01.2013

Готови герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои EmptyСъб Яну 12, 2013 10:42 pm

Име:
Дийн Бъркли

Готови герои Tumblr_mduxgbQabe1rl7bk1o1_500

Лик: Jensen Ackles

Години: 25/безсмъртен

Раса: Вампир

Способност: Телепатия, Силов Щит

Характер: Дийн е мълчалив мъж, който не се доверява на хората. Той разкрива мислите и чувствата си само пред хора, на които наистина може да има доверие. По природа е потаен и пази тайните си и от най-близките си приятели. Към непознатите е настроен защитно и заядливо. Към близките си е предан и сантиментален. Сменя настроенията си бързо: най-чаровната му усмивка може да бъде заменена с вледеняващ поглед само за части от секундата.

Готови герои Tumblr_mdsepumjrs1rz2cbjo1_500

Външен вид : Дийн е висок,красив бял мъж.Очите му са зелени.Той е ангел и дявол в една кожа. Хубавата му външност привлича младите девойки.Косата му е къса и винаги й придава приветлив вид,като оформя бретона си с гел нагоре.Най-често носи кожено яке и риза

История: Дийн е роден в семейство с благородно потекло и много стар род. Баща му много се е гордеел с произхода си и затова не е искал нищо да очерни името му. Това е било изключително тежко за буйния характер на младия Бъркли. Когато става на 18 той напуска дом си и започва да пътува. Запознава се с хора, които го повеждат по лош път. Започва да се занимава с доста незаконни дейности като кражби, контрабанда, измами на карти и други. Живота му протича на бързи обороти, на ръба между живота и смъртта, докато един ден, попада на група вампири, които го превръщат, и така започва неговия безсмъртен скиталчески живот. Няколко години по-късно се озовава случайно на едно градинско увеселени, където среща момичето, което в последствие ще се окаже любовта на живота му: Хюстън Чандлър. Тя го впечетлява с упорития си характер и ексцентричност, с които се отличава от другите момичета. В последствие двамата стават много добри приятели. Той се превръща в човека, на който тя има най-много доверие и на когото признава почти всичките си грешки. Колкото повече време минава толкова повече той се влюбва в нея. Не след дълго Дийн решава да й предложи брак макар и да знае, че тя е влюбена в друг. Въпреки това той смята, че ще успее да събуди любов в нея. Заради Хюстън той се превръща от лошо момче в примерен мъж, на който всяко едно момиче може да разчита. Но това не е достатъчно за егоистка като нея. След дълги борби да я спечели и много рани, Дийн разбира, че това е изгубена кауза и напуска Хюстън, точно когато тя му признава, че го обича. След това той заминава при семейството си, а по- късно отново започва да скита по света. Но съдбата му поднася нова изненада и го среща отново с Хюстн Чандлър, която е повече от убедена, че ще успее да спечели любовта му.
Върнете се в началото Go down
Wishmaster

Wishmaster


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 12.01.2013

Готови герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои EmptyНед Яну 13, 2013 9:26 am

THE GIRL WITH A DEATH WISH

Let it out, just let it show
We’ll burn it down, we’ll lose control
Set the fires, can you feel the heat
Tonight we’re alive, there’s no time to sleep


Готови герои Tumblr_lc4irnNBIc1qbeqe4o1_r1_400_large

***

Преживявах зимата на своя живот. Чудесата, които срещах по пътя си ми носеха мимолетно лято. Нощем живеех с видения за тези прекрасни времена, не ми даваха мира, плачех и се смеех с клоуните от сънищата си. Тях като че ли винаги ги е имало. Близо до мен. Всеки със своята цветна маска. Усмивките им бяха издълбани дълбоко в кожата, нямаха друг избор освен да следват очертанията й.
И все пак защо да сме толкова сериозни, беше казал Жокерът.
Но моите клоуни вътрешно плачат. Всички нишки, от които са изтъкани, пухът, с който са натъпкани, всичко това се разкъсва и въпреки че не го показват, аз знам, че вътрешно се извиват от агония. Те са моята съвест. Не би трябвало да ме е грижа за тях. Аз съм безсмъртно създание. Нямам нужда от съвест. Хората – да, затова им е дадена; нещо трябва да ги води през краткия им живот. Аз нямам подобен проблем. Знам, че безсмъртието ми е отворило портите на свободата. Мога да правя каквото си поискам.
Плачете, мои клоуни. Усмихвайте се външно, все така унесени, престорено щастливи. Продължавайте своята мимическа игра. Аз не съм ви дала глас, за да говорите. Затова просто стойте отстрани и се смейте. Не е ли това живота? Една незабравима комедия!
Знам, че всеки път щом зъбите ми докоснат плътта на някое човешко създание, още едно копче пада от жилетката ви. Вътре нещо се пропуква. Усещам го с цялото си същество, докато източвам кръвта от безжизненото тяло под мен. Усещам я как пулсира във вените ми. Убивам вас, а аз се чувствам толкова жива! Как бих могла да се откажа от това, за да бъда с вас? Как ще заменя безсмъртния си живот, за да бъда човек, като вас, безмълвен и уплашен. Искам свят, където няма болка, няма страх, няма срам.
Преди бяхте стотици. Наблюдавах ви от прозореца в стаята си. Стояхте под лампите на уличното осветление. Някои насядали по земята, прекалено уморени да се изправят, прекалено разбити. Други с някаква сляпа надежда се вглеждаха в хоризонта. Мечтаеха за настъпването на деня. Лъчите сякаш ги зареждаха. И оставаше групата, която все гледаше нагоре към прозореца ми. Ако можеха да говорят, щяха да го правят, да викат, да крещят. Но аз не им позволявах. И въпреки това понякога ми се струваше, че чувам песента им в съзнанието си. Докато спя... бяха толкова тъжни и самотни. Отчаяно се бореха с моята тъмна същност. Искаха да излезнат от света на сенките; да ме превърнат отново в човек.
Постепенно започнахте да падате, един подир друг. Всичко зависеше от човешката част, която можех да изгубя за една вечер. За мен това беше предизвикателство. Надбягвах се с времето. Исках цялата кръв, която тялото ми може да поеме. Исках да живея във вечно опиянение. Виждах ви как падате мъртви в краката ми. Десет, двадесет, тридесет... всяка вечер повече. Докато не остана само един.
Моят клоун. Последната ми спасителна лодка не иска да отплава. Понякога така се вбесявам, започвам да беснея по улиците на града, извършвам масови кланета, донасям ужаса на земята. Но той продължава да стои невъзмутим като лъв насреща ми. Никога нищо не казва. Толкова е тих... Следва ме навсякъде. Само на няколко крачки от мен. Има моменти, в които го изгубвам от поглед. Обзема ме внезапен пристъп на страх. Въпреки че го мразя от дъното на тъмната си душа, все пак изпитвам привързаност към създанието. Успокоява ме мисълта, че то никога не би ме оставило. Виждам го на разстояние. Брои листата на детелините, следва бездомни кучета, разхожда се на пръсти по перилата на пейките. Моят тъжен клоун. Последната ми останала човешка част. Не бих го убила, дори да исках.


***

Round two, are you feeling alive?
We’ll overcome, we’ll f*cking survive
Smash the boundaries, breaking the law
Can’t stop till it’s all destroyed


Готови герои Tumblr_m93ugdmFS21rnyp9w Готови герои Tumblr_lybsehwM8O1r8kjqto6_250 Готови герои Tumblr_m6sjm0HxFT1qgfj39

Име: Скайлър Делакор
Години: 19/... и полето изписва "следва продължение"
Раса: Вампир
Дарба: Пирокинеза в напреднал стадии, излезнал напълно извън контрол
Лик: Emma Stone
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Готови герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Готови герои   Готови герои Empty

Върнете се в началото Go down
 
Готови герои
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CITY OF PASSION :: Вашите персонажи :: създаване на герой-
Идете на: